instagram Takipçi Neden Düşer?

2018-02-04 09:51:40


instagram Takipçi Neden Düşer?

instagram Takipçi Neden Düşer Sebepleri Nedir?

Bunun gerçekte pek oldukça sebebi yer almaktadır fakat bu hali farkettiğinizde de yapmanız gereken birkaç mühim mevzu olduğunu da unutmayın. Bilmeniz gereken en mühim şey bunun nedeninin instagram olmadığını bilmenizi isteriz. Çünkü instagram aldığı karar sonucunda kısa zaman içinde kullanılmayan hesapları da kapatıyor. Kullanıcılaırımızın geri bildirimleri bu büyümenin asıl sebebidir. Son günlerde kullanıcılardan gelen ve çoğalan şikayetlere bağlı olarak takip ettiğiniz ve sizleri izleyen hesaplar içinde aktif olmayanları durdurduk. Bunun sebebi ise takipçi düşmesini dururmak ve en aza indirmek.

Bu hal kullanıcını deneyimini çoğaltmak ve de kullanıcıların içerikleri daha oldukça alakalı şahıslarla paylaşması imkanını arttıracaktır. Eğer 5000 bireyin üzerinde takipçiniz ve 1000 bireyin üzerinde takip ettikleriniz varsa ve bütün listenizi görmek istiyorsanız üçüncü sınıf şirketlerini takip edebilirsiniz. Bunun içerisinde panik olmanıza lüzum yok bu hesaplar zati aktif olmayanlar ve size hiçbir katkısı olmayacak. Eğer 5000 bireyin üzerinde takipçiniz ve 1000 bireyin üzerinde takip ettikleriniz varsa ve bütün listenizi görmek istiyorsanız üçüncü sınıf firmaları olan internet. Bunlardan biri gelen güncellemelerle takipçi sayısında düşüş yaşanmasıdır. Eğer size ait takipçiler arasında bu vb hesaplar varsa bunların kapatılması neticesi düşüş yaşanmaktadır.

Yani bot hesaplar bundan sonra görünmeyecek ve silinecektir. Bunun yanısıra bot hesapların hangi yollar ile birlikte açıldığını denetim ediyor ve sisteminde ki bu açığı da derhal yok etmeye çalışıyor. 


İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

İnstagram Takipçi

İnstagram Takipçi

İnstagram takipçi sayısı zaman içerisinde daha önemli bir hal almıştır. İnstagram’ ın hayatımıza ilk girdiği dönemde insanlar sadece yakın arkadaşlarını takipçi listesine dâhil ediyordu.

İnstagram Takipçi Sayısını Arttırma

İnstagram Takipçi Sayısını Arttırma

İnstagram, günümüzde kullanılan sosyal medya platformları içerisinde en fazla dikkat çekendir. Bu özelliği sayesinde de herkesin yoğun ilgi gösterdiği bir platformdur. İnstagram’ ın sürekli

İnstagram Takipçi Satın Alma

İnstagram Takipçi Satın Alma

İnstagram takipçi satın alma son dönemlerde yaygın bir şekilde kullanılan bir uygulamadır. Hatta pek çok ünlü takipçi sayısını bu şekilde arttırmaya çalışmaktadır. Çünkü ünlülerin