Ücretli ve Ücretsiz İnstagram Hileleri

2017-10-23 02:49:03


Ücretli ve Ücretsiz İnstagram Hileleri

İnstagram’da çok takipçiye sahip olmak istiyorsanız İnstagram takipçi hileleri kullanmak sizler için doğru bir seçenek olabilir. İster kurumsal bir hesabınız olsun isterseniz de bireysel bir hesabınız olsun her iki durumda da bu hileleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Hileler arasında ücretli olanlar olduğu gibi ücretsiz olanlar da bulunmaktadır. Tahmin edileceği üzere ücretsiz olanlar ile sınırlı sayıda takipçi, beğeni ya da yorum kazanmak mümkün olmaktadır. ancak ücretli olanı tercih ederseniz bu durumda daha hızlı bir şekilde mesafe kat etmeniz mümkün olacaktır. 
Ücretsiz Hileler
Ücretsiz olan hilelerde birtakım sınırlar koyulmaktadır. Örneğin günde bir defa kullanacak ve cüzi sayıda beğeni ya da takipçi elde edebileceksiniz. Dolayısıyla bunlar kalıcı olmayacaktır. 
Ücretsiz olan hilelerde sizlerden para ya da başka bir şey talep edilmemektedir. Birtakım platformlarda takip edeni takip gibi birtakım uygulamalar yapılmaktadır ancak burada böylesi bir durum söz konusu değildir. 
Ücretli Hileler
Bu kategoriye giren hilelerde ise çeşitli paketler bulunmaktadır. Bunların içerisinde ise yorum, beğeni ve takipçi sayısı gibi çeşitli detaylar sayıları ile birlikte verilmektedir. Eğer çok sayıda beğeni, takipçi veya yorum almak isterseniz fiyatlar da artış gösterecektir. Bu paketler aylık olarak sunulmaktadır. Eğer paketinizi yenilemez iseniz hizmetler durmaktadır. 
Faydaları
Eğer sizler de ister özel isterseniz de kurumsal hesabınıza böyle bir hizmet almak isterseniz uzun uğraşlar neticesinde elde edeceğiniz başarılara kısa bir süre içerisinde ulaşabileceksiniz. Üstelik bunun için yapacağınız masraflar da son derece cüzi rakamlar olacaktır. Bu sebeple tanınırlığınız ve reklamınız için İnstagram takipçi hilesi kullanmak faydalı olmaktadır. 
Tanınırlığınız arttıysa bu durumda artık gelir elde edebilmeniz de mümkün olacaktır. Eğer zaten gelir elde ediyorsanız bu durumda gelirlerinizin daha da artacağını müjdeleyebiliriz. 
Bir diğer faydası ise rakipleriniz arasından kolay bir şekilde sıyrılmanız olacaktır. Zira rakipleriniz daha takipçi elde etmek ile uğraşırken sizler yoldan dönüyor olacaksınız. Bu da çok ciddi bir avantaj olarak hanenize yazılacaktır. Dolayısıyla eğer böyle bir düşünceniz var ise hiç tereddüt etmeden bu işe girişmenizi sizlere tavsiye ederiz. 


İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

İnstagram Takipçi Hilesi Satın Alma

İnstagram Takipçi Hilesi Satın Alma

İnstagram takipçi hilesi kısa sürede oldukça ciddi takipçi sayısına ulaşmak isteyen kişiler tarafından kullanılır. Pek çok kişi takipçi sayısını arttırmak ister. Ancak bu durum her

İnstagram Yorum Gönderme Hilesi

İnstagram Yorum Gönderme Hilesi

İnstagram Yorum Hilesi Nedir? instagram Üzerinden artık bir çok işimizi yapıyoruz. instagram hileleri artık hayatımızın bir parçası haline gelmiş durumda. İşler bu şekilde giderken daha

İnstagram Takipçi Hilesi

İnstagram Takipçi Hilesi

İnstagram Takipçi Hilesi Sosyal medyada çok takipçisi olan kimselerin bunu nasıl yaptığını merak ediyorsanız İnstagram takipçi edinme konusundaki bu yazımızı dikkatlice okumanızı sizlere